KONST / Litografier / Litografier 12308018
nr 1230 8018
Litografier
9 st, Lennart Ek, Stockholmsmotiv, signerad. Bladets mått: 41x51 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:11:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm